Araç Hurdası

Araç hurdası satmak için en doğru adres her zaman Aker Hurda'dır. Otomotiv sanayisinin gün geçtikçe yenilenen ve gelişen teknolojisiyle artık herkes araç sahibi olmuştur. Ancak otomotiv sanayisindeki gelişmeler ile eskiden üretilmiş çoğu araç ya artık tercih edilmemesi ya da birtakım yapısal problemler gibi nedenler ile gün geçtikçe hurdaya çıkmıştır.

Aracı hurdaya çıkan araç sahipleri öncelikle araçlarının onarımı için çaba harcamaktadırlar. Ancak araçlarının onarımlarından bir sonuç elde edemediklerinde hurda araç alımı yapan hurdacılara bakmaya başlarlar.

Bu noktada hurda aracın ederinin altında bir fiyatla karşılaşılmaması için bu işi dürüst ve güvenilir bir şekilde yapan firmalarla anlaşma sağlamak oldukça önemlidir. 2000 yılında kurulan Aker Hurda, hurda araç alımı hizmetine ek olarak çeşitli faaliyetleri ile yıllardır bu alandaki yerini korumaktadır.

Hurda konusunda 10 yıldan fazla tecrübemiz bulunuyor ve bu tecrübe ile müşterilerimizi memnun ediyoruz!

ARAÇ HURDALARINIZIN TONAJLI OLMASI DURUMUNDA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. HURDALARIN TONAJLI OLMASI DURUMUNDA ADRESE İNTİKAL EDİYORUZ...

 

İletişim Formu

Size geri dönüş sağlayabilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak giriniz