Hurda alım satım - Aker Metal Hurda Geri Dönüşüm

İçeriğe git


Hacmi ve kilosu her ne olursa olsun firmamız
Hurda alım satım
konusunda sizlere hizmet vermektedir. Değerine nakit ödeme yaptığımız hurda alımları ile birlikte ihtiyacınız ve talebiniz olan tüm hurda çeşitlerinde de satış yapmaktayız. Bakır hurdaları, Alüminyum hurdası, kâğıt ve karton hurdaları, plastik hurda çeşitleri, çelik hurda, nikel hurdası, çinko hurdası, sarı hurda, imalat artığı hurdalar, talaş hurdası, tel hurda ve diğer tüm hurdalarda İstanbul hurdacı ekibi olarak alım satım sağlıyoruz.


Hurda Demir Alım Satım
Demir hurdaları bir çok alanda ortaya çıkabilmektedir. İnşaat ve şantiye alanları başta olmak üzere bir çok projede yoğun bir hurda demir bulunmaktadır. Elbette sadece inşaat demirleri olmayıp yangın merdiveni, bina cephe demir korkuluk sistemleri, kalorifer kazanları, inşaat demirleri ve diğer tüm demir hurdalarda hurda alım satım yapıyoruz. İstanbul içinde talebinizde aynı gün hurda yerinde bulunuyoruz. Sitemizdeki telefon numaralarımızdan bizleri arayarak demir hurda alım ve satım hizmetleri talep edebilirsiniz.


Bakır hurdası Alım Satım
Bakır türü hurdalarda yine çok çeşitli sektörlerde ortaya çıkabilmektedir. Elektrik ve enerji işleri ile uğraılan sektörlerde bakır hurdalara rastlanmaktadır. Yine Çeşitli Atolye alanlarındanda bakır hurdalar ortaya çıkmaktadır. Yine kilo ve hacmine bakılmaksızın firmamız tüm bakır hurdalarda alım satım yapmaktadır. Hurdademirbakir.com sitemiz içerisinde bulunan irtibat hatlarımızdan günün her saati bizlere ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.


Sarı hurdası Alım Satım
Demir ve bakır ürünlerine göre sarı hurda türleri daha kıymetli ve değerlidir. Doğal olarak birim Kg fiyataları da diğer demir ve bakır hurdalara göre yüksektir. Sarı
hurda alım satım
için bizler en iyi fiyat teklifini tarafınıza vermekteyiz. Satmak istediğiniz sarı hurdanın mevcut durumu ve kilosu hakkında bizlere iletin hemen en güncel 2019 hurda fiyatları listemizi tarafınıza gönderebilirsiniz. Çok yüksek kilodaki satışlarda firmamız sizlere özel fiyat teklifi verecektir.


Alüminyum hurdası Alım Satım
Alüminyum kullanım çeşitliliği ülkemizde oldukça fazladır. Yapısal konut alanlarında yoğun bir kullanımı bulunduğu gibi sanayi alanında da çok yüksek bir kullanımı bulunmaktadır. Alüminyum profiller için bizlere genelde ayn içinde çok ciddi talep gelmektedir. Bununla birlikte Alüminyum kalıplar, matbaa alüminyum malzemeleri, tas tabak dahil bir çok hurda ürünü bulunmaktadır.İçecek kutusu hurdaları, buzdolabı hurdaları, çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdalarınıda almaktayız. Çatı, merdiven, pencere korkuluk hurdaları, elektronik eşya hurdası, inşaat hurdaları, pvc pencere hurdaları ve hurda sınıfına giren diğer her türlü
hurda alım satım
işlerini yıllardır eksiksiz ve sorunsuz yapmaktayız


.
İstanbul genelinde hizmet vermekte olan firmamız İstanbul’un iki yakasında hurda alımı gerçekleştirmektedir. Elinizdeki hurdaları İstanbul’da hangi ilçede olursanız olun Aker Hurda aracılığıyla değerlendirebilirsiniz. İstanbul’un her ilçesinde size en yakın hurdacı her zaman Aker Hurda’dır. Aker hurda ile gün içinde her saatte irtibat kurabilirsiniz.

Tüm demir, bakır, çelik, nikel, krom, alüminyum, kablo, kâğıt, plastik vs. hurdalarınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Üstelik sadece bunlar değil, tüm diğer hurda türleriniz için de yine bizi arayabilirsiniz. Hurdalarınızı adresinizden teslim alıyoruz. Araçlarımız adresinize kadar geliyor ve hurdalarınızı tartarak satın alıyoruz.
Her nevi hurda alımı ve satışı
Hurda Demir
Sarı
Bakır
Alüminyum
Paslanmaz
HİZMETLERİMİZ
Haftanının Her Günü 7/24
Firuzköy Mah. Kazım Karabekir Cad. No: 74/1
Avcılar/İSTANBUL

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Copyright © 2023 Aker Hurda Tüm Hakları Saklıdır.
AKER HURDA GERİ DÖNÜŞÜM
İçeriğe dön