Loading....

Hurdacı
Hurdacı
2000 yılında kurulan Aker Hurda mütevazi faaliyetlerine 250 metrakeralik küçük bir alandabaşladı. O zamandan beri, şirket İstanbulda birden fazla hurda alanı kurarak ve onlarca personel ile çalışma faaliyetlerini geliştirdi.

İstanbul genelinde faaliyet gösteren tam hizmet, hepsi bir arada geri dönüşüm şirketi olan Aker Hurda, şu anda her yıl binlerce ton hurda metalini geri dönüştürüyor ve önümüzdeki yıllarda geri dönüştürülebilir tonajı artırmaya odaklanıyor.

Aker hurda, geniş kamyon filosunu ve her büyüklükteki iş için ekipmanı her tesiste yöneten birinci sınıf bir lojistik ekibini istihdam etmektedir.HURDACI

Çalışkan, kendini işine adamış Aker hurda personelleri dürüst ve açık hizmetten büyük gurur duymaktadır. Güvenli, çevre dostu hizmetler sunarken uzun vadeli ilişkiler kurmaya çalışıyoruz. Müşterilerimize saygılı davranmaktan gurur duyuyoruz ve ister bir kilogram ister bir yüz kilogram ağırlığında olsun hurdaları için en iyi fiyatı sunuyoruz. Aker Hurda’nın misyonu, daima çevreye karşı sorumlu olmakla birlikte yüksek kaliteli bir ürünü güvenli ve verimli bir şekilde tüketmek ve üretmektir. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza bu misyonun başarımızı yönlendirmesine yardımcı oldukları için teşekkür ediyoruz. Birlikte Aker Hurda’yı endüstrinin önde gelen geri dönüştürücülerinden biri haline getiriyoruz.

Back To Top