Kâğıt Hurdası

Kâğıt hurdası satmak için hemen bizi arayabilirsiniz. Kâğıt hurdası hakkında fiyat bilgisi almak için iletişime geçin. Gündelik hayatımızın her alanında örneğin evde, okulda, iş yerinde ve alışveriş merkezlerinde bol miktarda kâğıt kullanılmaktadır. Kağıtların geri dönüşüme kazandırılmasının önemi ise günümüzde birçok insan tarafından bilinmektedir. 

Aker Hurda’nın bu hurda kağıtları alması ve geri dönüştürmesi sayesinde bu hurdalardan yeniden kâğıt ve türevleri maddeler yapılmaktadır. Bilindiği üzere kâğıt, geri dönüşüm uygulaması açısından en kolay şekilde işlenen maddelerden biridir. 

Aker Hurda’da Hurda Kâğıt Alımı fiyatları ise elinizde bulunan hurdanın cinsine, kâğıdın nem oranına ve hurdanın içerisinde yabancı madde olup olmamasına göre değişir. Dahası, 2000 yılında kurulan Aker Hurda kurulduğu zamandan beri, Hurda Alımları açısından oldukça geniş bir yelpaze sundu. 

İstanbul’da birden fazla hurda alanı kuran Aker Hurda, hurda alımı işlemleriniz için 7/24 hizmet sunmaya devam ediyor. Bizimle hemen iletişime geçebilir ve hizmet almaya başlayabilirsiniz!

KAĞIT HURDALARINIZIN TONAJLI OLMASI DURUMUNDA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. HURDA KAĞITLARIN TONAJLI OLMASI DURUMUNDA ADRESE İNTİKAL EDİYORUZ...

İletişim Formu

Size geri dönüş sağlayabilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak giriniz