Kalorifer Hurdası

Kalorifer Hurdası varsa elinizde hemen bizi arayın ve gelip adresten hurda alımı yapalım. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile doğalgaz ve kombi sistemleri devreye girdi. Yeni doğalgaz ve kombi sistemlerinin kullanımının artmasıyla da kalorifer kazanları hurdaya ayrılmak zorunda kaldı. 

Kalorifer kazanları eskiden yapılmış sitelerde ve binalarda hala kullanılıyor olsa da yavaş yavaş terk ediliyor. Bunlar yerine çoğunlukle elektrikli ve alüminyum havlupanlar ve petekler ile rayatörler Bilindiği üzere kalorifer hurdası halihazırda bulunduğu yerden kolay kolay çıkmaz. Bulunduğu yerden çıkarılmak istenen kalorifer hurdasının parçalanarak boyutunun ve ağırlığının düşürülmesi gerekmektedir.

Kalorifer hurdası bu işlemlerden geçtikten sonra taşınmaya elverişli bir hale gelir ve araçlara yüklenmesi kolaylaşır. Ayrıca, kalorifer hurdaları da diğer hurda malzemeleri gibi geri dönüşümü sağlanan ürünlerdendir.

Eğer elinizde mevcut bir kalorifer hurdanız varsa Aker Hurda’nın Hurda Kalorifer Alımı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Biz 7 gün 24 saat kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyor, her çeşit hurdayı geri dönüşüme kazandırıyoruz!

İletişim Formu

Size geri dönüş sağlayabilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak giriniz