Kırkambar Sarı Hurdası

Kırkambar sarı hurdası satışı için firmamız Aker Hurda ile iletişime geçebilir ve hurdalarınızı satabilirsiniz. Firmamız Aker Hurda size bir telefon kadar yakın. 

Kırkambar Sarı Hurdası

Kırkambar sarı hurdası günümüzde oldukça yaygın kullanılmakta ve dönüşümü yapılmaktadır. Dayanıklı malzeme olarak kullanıldığı zaman hurda sarı, karışık bir şekilde kullanıldığı zaman ise kırkambar sarı adını almaktadır. Günümüzde daha çok sarı hurda olarak adlandırılan pirinç alaşımı kullanılarak elde edilen ürünlerin kullanım ömrü sonlandıktan sonra aldığı isimdir. Pirinç alaşımı dediğimiz madde kalay, nikel, demir, arsenik, alüminyum, kurşun, antimon, fosfor gibi maddelerin karışımı ile elde edilmektedir. Sarı hurda piyasada oldukça değer görmektedir. Çünkü geri dönüşümü çok önemlidir. Çok fazla uğraş gerektirmeyen kırkambar sarı hurdacısı firmamız müşterilerine yüksek bir ödeme yapmaktadır. Sarı hurdası içerisindeki pirincin yüzdesine göre anlaşılmaktadır.

Kırkambar sarı hurdası fiyatları

Kırkambar sarı hurdası alan hurdacı geri dönüşüme katkı sağlamakta ve ülke ekonomisi içinde iyi bir iş çıkarmaktadır. Piyasada birbirinden farklı hurdacıları arayarak kırkambar sarı hurdası fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Aşağı yukarı kırkambar sarı hurdası 1 kilosu 52 TL olarak alınmaktadır. Oldukça kazançlı bir alışveriş imkânı sunan hurdacı firmamız Aker Hurda işini başarıyla yapmaktadır. Firmamızı sarı hurdalarınız için 7/24 arayabilirsiniz.

 

Teklif Formu