Profil Hurdası

Profil hurdası satın alıyor ve geri dönüşüm işlemleri ile yeniden kullanılabilir duruma getiriyoruz. Günümüzde profil malzemesi mekanik dayanıklılığı, hafifliği, yüksek elektrik yalıtımı ve düşük ısı iletkenliğine sahip olması gibi çeşitli özellikleri nedeniyle birçok sektör alanında kullanılmaktadır. Özellikle inşaat alanında profil malzemesi tamamlayıcı ya da ana malzeme olarak çelik, pvc, ya da galvaniz kaplama türlerinde kullanılmaktadır. 

Ayrıca, profil malzemelerin inşaat sektöründe tercih edilmesi ile ahşap gibi çeşitli malzemelerin kullanım oranlarında ciddi bir azalış görülmektedir. Çeşitli sektörlerde profil malzemenin sıklıkla tercih edilmesi profil malzemenin uzun yıllar bakım ve boyama gibi işlemlere ihtiyaç duymamasından da kaynaklanmaktadır. 

Bu nedenle doğru ve uzun süreli hurda profil kullanımı için hurda profil alımı ve satışı yapan Aker Hurda’ya danışmadan karar vermemeniz gerekir.7/24, hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet garantisi veriyoruz! Hemen iletişime geçebilirsiniz. 

İletişim Formu

Size geri dönüş sağlayabilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak giriniz