Su Saati Hurdası

Su saati hurdası satacaksanız firmamız Aker Hurda ile iletişime geçebilirsiniz. Hiç zaman kaybetmeyin ve hemen hurdacı firmamızı arayın.

Su Saati Hurdası

Birçoğumuzun evinde su saatleri bulunmaktadır. Bu saatlerin bozulması durumunda mutlaka değiştirilmelidir. Devlet bu konuda oldukça titiz çalışmaktadır. Bozulan su saatlerinin mutlaka bir su saati hurdası alıcısına satılması gerekmektedir. Belki de günümüz şartlarında geri dönüşümün yapılması gereken en önemli üründür. Su saati hurdaları genellikle hurdacılar tarafından toplu satın alınmaktadır. Yani 1-2 tane Su saati hurdanın hurdacının masrafını kurtarmadığı için bu şekilde satmanız oldukça zordur. Hurdalarınızı biriktirip bu şekilde su saati hurdacısı aramak daha doğru olacaktır. İki türlü su saati olduğu için fiyatları da değişiklik göstermektedir.

Su Saati Alan Hurdacı

Elinizdeki ürünleri iyi bir fiyata satmak istiyorsanız su saati hurdalarınızı mutlaka biriktirmelisiniz. Hurda dediğinde insanın aklına ilk olarak dönüşüm gelmelidir. Çünkü dönüşüm ekonomi için çok önemlidir. Su saati hurdası alan hurdacı müşterileri ile iyi bir pazarlık yapabilir ve bu işten kazançlı çıkabilir. Su saati hurdası fiyatları alıcı firmaya göre değişiklik göstermektedir. Türkiye'de sadece su saati hurdası alan birçok firma bulunmaktadır. Geniş kapasiteli depolara toplanan su saatleri belli bir sayıya geldikten sonra geri dönüşüm için işlenmektedir.

 

Teklif Formu