Titanyum Hurdası

Titanyum hurdası satmak istediğinizde ve bunlardan kazanç sağlamak istediğinizde Aker Hurda hizmetinizdedir. Aker Hurda aracılığıyla tüm hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. 

Titanyum Hurdası

Titanyum hurdası katı hurdaları bünyesinde barındırmaktadır. Temiz şekilde sıralanmış titanyum taşlamaları ya da tomakları içermektedir. Birbirinden farklı sworf ve titanyum kalıntılarından oluşmaktadır. Titanyum hurdası demir oksit malzemelerini kapsamaktadır. Piyasada birçok firma titanyum hurdası almaktadır. Değerli bir maden olan titanyum hurdası birçok firma tarafından nakit ödeme karşılığında alınmaktadır. Titanyum hurdasının tozu pek para etmemektedir fakat yinede alan hurdacı vardır. Hafif refrakter bir metal olan titanyum hurdası havacılık endüstrisi, tibbi, kimyasal ve askeri uygulamalarda ayrıca spor ürünlerinde kullanılmaktadır. Çelik kadar üçlü olan bu ürün daha hafiftir bu da kavitasyon ve erozyona karşı direnci ile birlikte havacılık ve uzay mühendisleri tarafından çok önemlidir. Titanyum hem suya hem de kimyasal ortama oldukça fazla direnç göstermektedir.

Titanyum Hurda Fiyatları

Günümüz şartlarında dünya çapında çok fazla kullanılan bir titanyumun hurdası iyi para etmektedir. Birçok firma kullanım çeşitliliği fazla olduğu için bu hurdanın geri dönüşümünü yapmaktadır. Ortalama saf titanyum hurdanın fiyatı 8 dolar civarındadır.

 

Teklif Formu